Půjčka pro cizince online

 

Často se na nás obracíte s dotazem, kde si může cizinec v České republice půjčit peníze. Bohužel spousta bankovních a nebankovních institucí cizincům nepůjčuje a tak vznikají problémy se získáním, ať už rychlé půjčky před výplatou, nebo většího úvěru například na přestavbu bytu či koupi automobilu. BOHUŽEL ZÍSKÁNÍ PŮJČKY PRO CIZINCE JE PODMÍNĚNO STÁTNÍM OBČANSTVÍM ČESKÉ REPUBLIKY. BEZ STÁTNÍHO OBČANSTVÍ JE PRO CIZINCE SKORO NEMOŽNÉ PŮJČKU ZÍSKAT. V PŘÍPADĚ ŽÁDOSTI O PŮJČKU SE OBRACEJTE PŘEDEVŠÍM NA BANKOVNÍ INSTITUCE. BOHUŽEL NEJSME SCHOPNI VÁM V TÉTO VĚCI NIJAK POMOCI.

Jak funguje sjednání půjčky pro cizince přes internet?

Jaké podmínky musí cizinec splňovat pro získání půjčky v České republice

Pro získání půjčky musí cizinec splňovat více kritérií najednou. Obecně platí, že čím více dokumentů cizinec doloží, tím lepší půjčku může získat. Základní podmínkou, kterou cizinec při žádosti o půjčku musí splňovat je, že musí mít trvalý pobyt na území České republiky, nebo přechodný pobyt na území České republiky. V případě dlouhodobého pobytu se situace komplikuje a posouzení, zdali obdrží půjčku, je zcela individuální.

Půjčka pro cizince s trvalým pobytem

Pokud jste cizinec s trvalým pobytem, je vaše situace při žádosti o půjčku nejlepší oproti držitelům přechodného pobytu či dlouhodobého pobytu. Finanční instituce vám mohou nabídnout jak rychlé půjčky před výplatou, tak i úvěr pro cizince na větší finanční částku. Rychlou půjčku do 30 000,- Kč obdržíte skoro ihned bez většího ověřování vašich příjmů a bonity. Částku nad 30 000,- Kč až do 100 000,- Kč obdržíte také, avšak budete muset doložit vaše příjmy a ostatní nutné dokumenty. O částku nad 100 000,- Kč můžete také zažádat, ale k ní již budete potřebovat zajištění, tedy ručitele, který se za vás zaručí, že danou částku budete splácet. Půjčky pro cizince s trvalým pobytem jsou obvykle nejrychleji a bezproblémově vyřízeny, ať už pracujete jako OSVČ, nebo jako zaměstnanec ve firmě.

Půjčka pro cizince s přechodným pobytem

Půjčky pro cizince s přechodným pobytem jsou výrazně hůře k sehnání než půjčky pro cizince s trvalým pobytem. Když se podíváte na většinu online srovnávačů půjček, tak zjistíte, že zcela u všech je požadováno české občanství nebo alespoň trvalý pobyt na území ČR. Kdo Vám tedy půjčí? Existuje pár specializovaných společností, kterých se nemusíte bát. Stačí vyplnit náš poptávkový formulář a ozve se Vám specialista na půjčky a dávám tu nejvýhodnější nabídku s možností úvěru. V případě půjčky pro cizince s přechodným pobytem platí, že rychlou půjčku do 30 000,- Kč obdržíte nezávisle na tom, zdali pracujete jako OSVČ či jako zaměstnanec ve firmě. Pokud však budete žádat o větší částku než 30 000,- Kč, musíte doložit příjem a ostatní nutné doklady týkající se pobytu. Půjčky pro cizince s přechodným pobytem jsou obvykle schváleny, ať už se živíte jako OSVČ či pracujete jako zaměstnanec ve firmě.

Půjčka pro cizince s dlouhodobým pobytem

Pokud jste cizinec s dlouhodobým pobytem v ČR, není bohužel žádná bankovní či nebankovní instituce, která by vám půjčila za oficiálních podmínek dle oficiální smlouvy. Většina společností nabízejících půjčky požaduje jako základní podmínku pro poskytnutí financí české státní občanství, trvalý pobyt či přechodný pobyt. Právě tyto podmínky, kterým logicky nedisponujete v případě dlouhodobého pobytu na území České republiky, jsou hlavní překážkou k získání úvěru pro cizince. Malá šance pro získání alespoň rychlé půjčky do 30 000,- Kč, je v případě, že jste držitelem zaměstnanecké karty nebo modré karty a máte pracovní smlouvu u zaručeně známé společnosti. V takovém případě můžete žádost o půjčku.

Půjčka pro cizince s krátkodobým pobytem

Půjčka pro cizince s krátkodobým pobytem je bohužel nemožná, respektive žádná finanční instituce v České republice ji nenabízí. Díky tomu, že krátkodobé vízum má platnost pouze tři měsíce pobytu na území České republiky, nelze půjčit cizinci s tímto typem víza z důvodu možného podezření z úmyslného zpronevěření půjčených peněz a útěku do cizí země.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky pro cizince?

Průběh sjednání půjčky je zpravidla odlišný u různých žadatelů o půjčku. Důvodem jsou rozdílné požadavky na dokumenty, které se odvíjejí jak od částky, kterou si chcete půjčit, tak od doby, po kterou budete půjčku splácet. Dalším důležitým aspektem, který ovlivňuje průběh a dobu sjednání, je váš typ pobytu na území České republiky. Ohledně sjednání termínu schůzky budete naším pracovníkem kontaktování nejpozději do pěti pracovních dnů od odeslání vaší poptávky. Pokud jste cizinec pobývající zde na základě trvalého pobytu a žádáte o rychlou půjčku do 30 000 Kč, vše bude zpravidla vyřízeno do několika dní, a to bez zdlouhavého dokladovaní dokumentace o vaší finanční situaci. V případě půjčky nad 30 000 Kč, je doba sjednání v zásadě stejná, bude však nutné k žádosti o půjčce přiložit odpovídající doklady. Naopak za situace, kdy máte přechodný pobyt na území České republiky, je celkový proces vyřízení půjčky pro cizince delší, a v závislosti na vámi požadované částce také komplikovanější. Sjednání půjčky pro cizince s přechodným pobytem může být tedy vyřízeno zpravidla do týdne. Co se týče získání půjčky pro cizince na základě dlouhodobého pobytu, je velmi důležité zdali disponujete zaměstnaneckou či modrou kartou a o jakou výši částky žádáte. Vyřízení těchto půjček trvá bohužel déle, než v předchozích dvou případech. Vždy si pamatujte, že o čím vyšší částku žádáte, tím je vyřízení půjčky pro cizince zdlouhavější.

Půjčky pro cizince z EU

Půjčky pro cizince z EU jsou úplně stejně dostupné jako pro cizince ze třetích zemí. Rozhodující pro společnost, která poskytuje půjčení peněz je, zdali máte přechodný pobyt na území České republiky, popřípadě trvalý pobyt. Pokud pobýváte na území České republiky volně, což jako občan členského státu můžete, nemáte možnost zažádat o půjčku, dokud si nezažádáte o přechodný pobyt.

Jaké jsou podmínky schválení půjčky?

Podmínky půjčky pro cizince jsou podobné jako vstupní podmínky pro občany ČR. Pouze na některé faktory posuzující bonitu klientů se úvěrové společnosti dívají podrobněji a přísněji. Půjčku pro cizince s přechodným pobytem je určitě složitější získat než půjčku pro cizince s trvalým pobytem. Poskytnutí půjčky pro cizince zabere cca. hodinu. Vždy se dokládá povolení k pobytu, prokázání příjmu či doklad o vlastnictví nemovité věci ke krytí úvěru. Samozřejmě lze použít ke krytí půjčky pro Vás i osobu s trvalým pobytem či občana České republiky. Vyřízení pak bude mnohem snadnější. Půjčka pro cizince je zpravidla dostupná do dvou pracovních dní.

Jaké jsou výhody online sjednání půjčky pro cizince?

S pomocí našeho poptávkového formuláře obdržíte úplnou informaci o všech výhodných nabídkách půjček, a to od různých finančních institucí a zcela nezávazně. Námi posléze předložené nabídky jsou taktéž individuálně upraveny vám na míru na základě vámi zadaných údajů do formuláře. Po vybrání si z naší nabídky vám ihned zprostředkujeme kontakt na příslušnou instituci, se kterou budete moci půjčku přímo projednat a domluvit se na podmínkách poskytnutí půjčky. Na osobní schůzce taktéž obdržíte veškeré podklady týkající se vámi zvolené varianty půjčky, na základě kterých si můžete vše promyslet a rozhodnout se. Celý proces sjednání půjčky pro cizince online je tedy velmi jednoduchý a umožňuje co nejrychlejší poskytnutí potřebné finanční částky.

Co o nás říkají naší klienti?

Často kladené dotazy

Jaké doklady potřebuji pro sjednání?

K sjednání půjčky budete potřebovat váš cestovní pas, doklady potvrzují váš pobyt v ČR, v některých případech výpis příjmů, popřípadě jiný dokument potvrzující, že máte dostatečné výdělky.

Kolik let mi musí být, abych si mohl půjčit?

Půjčku lze sjednat pouze, jestliže jste plnoletý. Tedy 18 let.

Jaký typ pobytu či víza musím mít, abych mohl zažádat o půjčku v ČR?

Musíte mít buď trvalý pobyt, nebo přechodný pobyt.

Jak probíhá celý proces žádosti?

Po vyplnění našeho poptávkového formuláře se vám ozve náš vyškolený pracovník s nabídkou půjčky. Vy si poté vybranou půjčku můžete sjednat při osobní návštěvě finanční instituce, která půjčku nabízí. Při osobní schůzce zkontrolují vaší bonitu a uzavřou s vámi smlouvu. Firma posoudí Vaší bonitu do 24 hodin a posléze lze podepsat smlouvu. Výplata peněz na Váš účet pak většinou proběhne do dalších 24 hodin.

Za jak dlouho můžu mít peníze na účtu?

Při rychlých půjčkách do 30 000,- Kč můžete mít půjčku do 24 hodin na bankovním účtu. Pokud se jedná o půjčku na vyšší částku, než 100 000,- Kč trvá celý proces schválení a obdržení finančních prostředků kolem pěti pracovních dní.

Jakou mám jistotu, že se jedná o bezpečnou půjčku?

Veškeré dokumenty obdržíte při osobní schůzce. Nejedná se tedy o takzvanou rychlou internetovou půjčku. Vše si budete moci zkontrolovat předem a rozhodnout se až za pár dní.

Jaká společnost mi půjčí, kdo mi tedy poskytne půjčku?

Spolupracujeme s více bankovními institucemi, které poskytují půjčky cizincům. Vždy vybíráme podle toho, která půjčka pro cizince je nejvýhodnější. V případě hypotéky pro vás zařídíme schůzku v bance. Pokud se bude jednat o rychlou půjčku, domluvíme schůzku s našimi partnerskými finančními institucemi, které půjčují cizincům.

Užitečné informace

Půjčka pro cizince je nabízena přímo bankovními či nebankovními institucemi, podle výše půjčované částky a toho, zda daná instituce půjčí cizinci vůči jeho pobytovému statusu či typu víza. Naše stránka zprostředkovává pouze kontakt na danou instituci a to bezplatně. Veškeré smlouvy o půjčce, leasingu pro cizince, úvěru pro cizince či hypotéce si klient zařizuje a podepisuje sám osobně v dané instituci.

Kontakt

Otevírací doba: (po-pá) 09:00 - 17:00 Telefon: +420 777 795 466 Email: info@infocizinci.cz

Copyright © 2016 · infocizinci.cz

Půjčka pro cizince
4.7 (94%) 10